អនុក្រឹត្យលេខ១០៥ ស្តីពីការកែរសម្រួលផ្ទៃដីទំហំ ៦៣៨៥ហិកតា ចេញពីតំបន់៣ បញ្ចូលមកតំបន់២ នៃតំបន់បឹងទន្លេសាប ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកំពង់ធំ និងប្រគល់ជូនប្រជាពលរដ្ឋកាន់កាប់ និងអាស្រ័យផល
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងកែរសម្រួលផ្ទៃដីទំហំ ៦៣៨៥ហិកតា ចេញពីតំបន់៣នៃបឹងទន្លេសាបដែលកំណត់ដោយអនុក្រឹត្យលេខ១៩៧ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី២៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០១១ បញ្ចូលមកតំបន់២ នៃតំបន់បឹងទន្លេសាប ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកំពង់ធំ និងប្រគល់ជូនប្រជាពលរដ្ឋកាន់កាប់ និងអាស្រ័យផល។
| Last updated | 28 តុលា 2022 |
| Created | 28 តុលា 2022 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ១០៥ ស្តីពីការកែរសម្រួលផ្ទៃដីទំហំ ៦៣៨៥ហិកតា ចេញពីតំបន់៣ បញ្ចូលមកតំបន់២ នៃតំបន់បឹងទន្លេសាប ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកំពង់ធំ និងប្រគល់ជូនប្រជាពលរដ្ឋកាន់កាប់ និងអាស្រ័យផល |
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងកែរសម្រួលផ្ទៃដីទំហំ ៦៣៨៥ហិកតា ចេញពីតំបន់៣នៃបឹងទន្លេសាបដែលកំណត់ដោយអនុក្រឹត្យលេខ១៩៧ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី២៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០១១ បញ្ចូលមកតំបន់២ នៃតំបន់បឹងទន្លេសាប ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកំពង់ធំ និងប្រគល់ជូនប្រជាពលរដ្ឋកាន់កាប់ និងអាស្រ័យផល។ |