ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុនCambodia Metal Work Co, Ltd
ព័ត៌មានសង្ខេបបង្ហាញពីប្រវត្តិក្រុមហ៊ុន ដែលបានចុះបញ្ជីជាក្រុមហ៊ុនឯកជន មានអាជ្ញាយុកាល៩៩ឆ្នាំ ។ អាសយដ្ឋានការិយាល័យកណ្តាល ផ្ទះលេខ # 1, ក្រុម47 ផ្លូវលេខ240 សង្កាត់ជ័យជំនះ ខណ្ឌដូនពេញ ភ្នំពេញ កម្ពុជា ។ ក្រុមហ៊ុនមានការិយាល័យតំណាង ដែលមានអាសយដ្ឋាន# 62/2 Moo 3, Road Suksawad 70/21, Bangkru Phrapradaeng district, Samut Prakarn province, Thailand ។ ក្រុមហ៊ុនធ្វើសកម្មភាពអាជីវកម្មសំខាន់ៗគឺ ពាណិជ្ជកម្មទូទៅ និហរណ អាហរណ ទេសចរណ៏ ដឹកជញ្ជូន សំណង់ កសិកម្ម ឧស្សាហកម្ម រោងចក្រ និងសិប្បកម្ម ។ ក្រុមហ៊ុនបានដំកល់ដើម ទុននៅក្នុងក្រសួងមានចំនួន20.000.000 រៀល បែងចែកជា1.000 ភាគហ៊ុន មានតំលៃ20.000រៀល ក្នុងមួយភាគលាភ ។ ក្រុមហ៊ុនដឹកនាំដោយលោក Wiphon Chinpattanakun ពាណិជ្ជករជនជាតិថៃ ជានាយកក្រុមហ៊ុន ។
| Last updated | 5 ឧសភា 2016 |
| ឈ្មោះ | ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុនCambodia Metal Work Co, Ltd |
ព័ត៌មានសង្ខេបបង្ហាញពីប្រវត្តិក្រុមហ៊ុន ដែលបានចុះបញ្ជីជាក្រុមហ៊ុនឯកជន មានអាជ្ញាយុកាល៩៩ឆ្នាំ ។ អាសយដ្ឋានការិយាល័យកណ្តាល ផ្ទះលេខ # 1, ក្រុម47 ផ្លូវលេខ240 សង្កាត់ជ័យជំនះ ខណ្ឌដូនពេញ ភ្នំពេញ កម្ពុជា ។ ក្រុមហ៊ុនមានការិយាល័យតំណាង ដែលមានអាសយដ្ឋាន# 62/2 Moo 3, Road Suksawad 70/21, Bangkru Phrapradaeng district, Samut Prakarn province, Thailand ។ ក្រុមហ៊ុនធ្វើសកម្មភាពអាជីវកម្មសំខាន់ៗគឺ ពាណិជ្ជកម្មទូទៅ និហរណ អាហរណ ទេសចរណ៏ ដឹកជញ្ជូន សំណង់ កសិកម្ម ឧស្សាហកម្ម រោងចក្រ និងសិប្បកម្ម ។ ក្រុមហ៊ុនបានដំកល់ដើម ទុននៅក្នុងក្រសួងមានចំនួន20.000.000 រៀល បែងចែកជា1.000 ភាគហ៊ុន មានតំលៃ20.000រៀល ក្នុងមួយភាគលាភ ។ ក្រុមហ៊ុនដឹកនាំដោយលោក Wiphon Chinpattanakun ពាណិជ្ជករជនជាតិថៃ ជានាយកក្រុមហ៊ុន ។ |