របាយការណ៍អំពីស្ថានភាពប្រជាសាស្ត្រនិងសង្គម-សេដ្ឋកិច្ចរបស់ជនជាតិដើមភាគតិចកម្ពុជា៖ បច្ចុប្បន្នភាពឆ្នាំ២០២៤
របាយការណ៍ជាតិស្តីពី ស្ថានភាពប្រជាសាស្រ្ត និងសង្គមសេដ្ឋកិច្ចរបស់ជនជាតិដើមភាគតិចនៅកម្ពុជា៖ បច្ចុប្បន្នភាពឆ្នាំ២០២៤ គឺជាបច្ចុប្បន្នភាពនៃរបាយការណ៍ឆ្នាំ២០២១ អំពីស្ថានភាព និងសង្គម-សេដ្ឋកិច្ចរបស់ជនជាតិដើមភាគតិច ដែលបានសហការរៀបចំឡើងដោយអគ្គលេខាធិការដ្ឋានប្រជាជន និងអភិឌ្ឍន៍នៃក្រសួងផែនការ និងអង្គការសម្ព័ន្ធជនជាតិដើមភាគតិចកម្ពុជា ដោយប្រើប្រាស់ទិន្នន័យមានស្រាប់របស់វិទ្យាស្ថានជាតិស្ថិតិ និងទិន្នន័យរដ្ឋបាលរបស់ក្រសួង ស្ថាប័នពាក់ព័ន្ធ ក្នុងគោលបំណងឆ្លើយតបទៅនឹងតម្រូវការព័ត៌មានដែលមានលក្ខណៈគ្រប់ជ្រុងជ្រោយ លម្អិត ច្បាស់លាស់ និងមានសង្គតិភាព សម្រាប់ការងាររៀបចំផែនការ និងសកម្មភាពការពារ អភិរក្ស និងអភិវឌ្ឍជនជាតិដើមភាគតិចនៅកម្ពុជាឱ្យចំគោលដៅ ស្របតាមបរិបទកម្ពុជា និងយុទ្ធសាស្រ្តបញ្ចកោណរបស់រាជរដ្ឋាភិបាល និងសម្រាប់ចែករំលែកទូលំទូលាយដល់អ្នកមានចំណែកពាក់ព័ន្ធ និងសាធារណៈជន។
Last updated | 12 ធ្នូ 2024 |
Created | 12 ធ្នូ 2024 |
ឈ្មោះ | របាយការណ៍អំពីស្ថានភាពប្រជាសាស្ត្រនិងសង្គម-សេដ្ឋកិច្ចរបស់ជនជាតិដើមភាគតិចកម្ពុជា៖ បច្ចុប្បន្នភាពឆ្នាំ២០២៤ |
របាយការណ៍ជាតិស្តីពី ស្ថានភាពប្រជាសាស្រ្ត និងសង្គមសេដ្ឋកិច្ចរបស់ជនជាតិដើមភាគតិចនៅកម្ពុជា៖ បច្ចុប្បន្នភាពឆ្នាំ២០២៤ គឺជាបច្ចុប្បន្នភាពនៃរបាយការណ៍ឆ្នាំ២០២១ អំពីស្ថានភាព និងសង្គម-សេដ្ឋកិច្ចរបស់ជនជាតិដើមភាគតិច ដែលបានសហការរៀបចំឡើងដោយអគ្គលេខាធិការដ្ឋានប្រជាជន និងអភិឌ្ឍន៍នៃក្រសួងផែនការ និងអង្គការសម្ព័ន្ធជនជាតិដើមភាគតិចកម្ពុជា ដោយប្រើប្រាស់ទិន្នន័យមានស្រាប់របស់វិទ្យាស្ថានជាតិស្ថិតិ និងទិន្នន័យរដ្ឋបាលរបស់ក្រសួង ស្ថាប័នពាក់ព័ន្ធ ក្នុងគោលបំណងឆ្លើយតបទៅនឹងតម្រូវការព័ត៌មានដែលមានលក្ខណៈគ្រប់ជ្រុងជ្រោយ លម្អិត ច្បាស់លាស់ និងមានសង្គតិភាព សម្រាប់ការងាររៀបចំផែនការ និងសកម្មភាពការពារ អភិរក្ស និងអភិវឌ្ឍជនជាតិដើមភាគតិចនៅកម្ពុជាឱ្យចំគោលដៅ ស្របតាមបរិបទកម្ពុជា និងយុទ្ធសាស្រ្តបញ្ចកោណរបស់រាជរដ្ឋាភិបាល និងសម្រាប់ចែករំលែកទូលំទូលាយដល់អ្នកមានចំណែកពាក់ព័ន្ធ និងសាធារណៈជន។ |