Contact numbers of the fourteen inspection de la police khan in Phnom Penh, administrative police posts in Takhmao city, Siem Reap and Prey Veng
This profile page shows the telephone numbers of police for people to contact when facing problems, including the contact details of 14 district deputy commissioner of police, 14 district police inspectors and 105 administrative police chief's telephone number in Phnom Penh capital city, contact number of 10 administrative police posts in Takhmao city, the contact numbers of the 13 municipal/district police inspectorships and 116 administrative police chiefs in Prey Veng province and contact numbers of Siem Reap provincial police commissariat.
| Description | This profile page shows the telephone numbers of police for people to contact when facing problems, including the contact details of 14 district deputy commissioner of police, 14 district police inspectors and 105 administrative police chief's telephone number in Phnom Penh capital city, contact number of 10 administrative police posts in Takhmao city, the contact numbers of the 13 municipal/district police inspectorships and 116 administrative police chiefs in Prey Veng province and contact numbers of Siem Reap provincial police commissariat. |