Sub-Decree on Reclassification of 500 hectares of land in Phnom Namlea Wildlife Sanctuary in Mondulkiri and Abrogating Sub-Decree No. 85 ANK.BK dated 20 May 2011
Reclassifying 500 hectares as state private land in Phnom Namlea Wildlife Sanctuary in Mondulkiri province for agro-industry and rubber plantation investment under concession condition.
Data Resource Preview - Sub-Decree on Reclassification of 500 hectares of land in Phnom Namlea Wildlife Sanctuary in Mondulkiri and Abrogating Sub-Decree No. 85 ANK.BK dated 20 May 2011