Sub-decree no. 59 on the reclassification of state private land with an area of 1467 hectares, located within Kep city and Damnak Chang'aeur district, Kep province
Data Resource Preview - Sub-decree no. 59 on the reclassification of state private land with an area of 1467 hectares, located within Kep city and Damnak Chang'aeur district, Kep province
| Document reference # | 59 |
| Alternative/short title | Sub-decree No. 59 |
By accessing this website or database, users agree to take full responsibility for reliance on any site information provided and to hold harmless and waive any and all liability against individuals or entities associated with its development, form, and content for any loss, harm, or damage suffered as a result of its us  |