Sub-decree No. 147 on the cutting area of 3,164.8010 hectares from the biodiversity corridor, protected areas system, and reclassification from state public land to state private land for the implementation of social land concessions for poor families lack of land in O'romsev point, Phluk commune, Srae Kor commune and Samkhuoy commune, Sesan district, Stung Treng province
Data Resource Preview - Sub-decree No. 147 on the cutting area of 3,164.8010 hectares from the biodiversity corridor, protected areas system, and reclassification from state public land to state private land for the implementation of social land concessions for poor families lack of land in O'romsev point, Phluk commune, Srae Kor commune and Samkhuoy commune, Sesan district, Stung Treng province