Sub-decree no. 124 on the land cutting of 322 hectares in​​ S​a ang village Prasnoeb commune Rolea B'ier district, Kampong Chhnang province from the forest cover in 2002 to reclassified as state private land for the implementation of the Land Allocation for Social and Economic Development Project Phase III (LASED III)
This sub-decree shows the land cutting of 322 hectares in​​ S​a ang village Prasnoeb commune Rolea B'ier district, Kampong Chhnang province by the coordinate system​ UTM Zone 48N Datum WGS 1984, as well as maps and tables attached to this sub-decree from the forest cover in 2002 to reclassified as state private land for the implementation of the Land Allocation for Social and Economic Development Project Phase III (LASED III).
Data Resource Preview - Sub-decree no. 124 on the land cutting of 322 hectares in​​ S​a ang village Prasnoeb commune Rolea B'ier district, Kampong Chhnang province from the forest cover in 2002 to reclassified as state private land for the implementation of the Land Allocation for Social and Economic Development Project Phase III (LASED III)