Sub-decree No. 120 on the cutting land of 172 hectares 03a in Romchek and Khmor Sanday Village, Romchek Commune, Banteay Srei District, Siem Reap Province, from forest cover in 2002 to reclassify as state-owned private land and give to Leng Phatra
The Sub-decree is reclassified land of 172 hectares and 03a in Romchek and Khmor Sanday Village, Romchek Commune, Banteay Srei District, Siem Reap Province as shown in the location map and coordinate in the appendix of the sub-decree from forest cover 2002 to reclassify as state private land.
Data Resource Preview - Sub-decree No. 120 on the cutting land of 172 hectares 03a in Romchek and Khmor Sanday Village, Romchek Commune, Banteay Srei District, Siem Reap Province, from forest cover in 2002 to reclassify as state-owned private land and give to Leng Phatra