Sub-Decree No. 103 on the amendment of Article 4, Article 9, Article 11, Article 12, Article 17 and table of Annex 2, Annex 3, Annex 4 and Annex 5 of Sub-Decree No. 27 dated April 6, 1999 on water pollution control
Sub-Decree No. 103 on the amendment of Article 4, Article 9, Article 11, Article 12, Article 17 and table of Annex 2, Annex 3, Annex 4 and Annex 5 of Sub-Decree No. 27 dated April 6, 1999 on Water Pollution Control​ has been amended as stated in the sub-decree.
Data Resource Preview - Sub-Decree No. 103 on the amendment of Article 4, Article 9, Article 11, Article 12, Article 17 and table of Annex 2, Annex 3, Annex 4 and Annex 5 of Sub-Decree No. 27 dated April 6, 1999 on water pollution control