Sub-decree No. 256 on privatization of state land in total of 2480.373 hectares in Andoung Teuk commune of Botum Sakor district for 691.14 hectares, Trapeang Rung commune of Koh Kong district 1311.873 hectare, and Russei Chrum commune of Thmor Bang district for 477.36 hectares in Koh Kong province for social land concession to allocate to former armed forces and their families
Data Resource Preview - Sub-decree No. 256 on privatization of state land in total of 2480.373 hectares in Andoung Teuk commune of Botum Sakor district for 691.14 hectares, Trapeang Rung commune of Koh Kong district 1311.873 hectare, and Russei Chrum commune of Thmor Bang district for 477.36 hectares in Koh Kong province for social land concession to allocate to former armed forces and their families
| Document reference # | 256 ANKr.BK |
| Alternative/short title | Privatization of state land in total of 2480.373 hectares in Koh Kong province for social land concession to allocate to former armed forces and their families |