Sub-decree No. 478 on privatization of 2123.99 hectares of state land in Som Aoung village, Meanrith commune, Sandan district, Kampong Thom province for social land concession to allocate to landless and land-poor people
Data Resource Preview - Sub-decree No. 478 on privatization of 2123.99 hectares of state land in Som Aoung village, Meanrith commune, Sandan district, Kampong Thom province for social land concession to allocate to landless and land-poor people
| Document reference # | 478 ANKr.BK |
| Alternative/short title | Privatization of 2123.99 hectares of state land in Kampong Thom province for social land concession to allocate to landless and land-poor people |