Sub-decree No. 252 on privatization of state land in total amount of 7100 hectares in Ream commune, O'Oknha Heng commune, Toul Totung commune, Andong Thmor commune and Somrong commune of Prey Nob district, and Tumnob Rolork commune of Stung Hao district in Preah Sihanouk province for social land concession to allocate to former armed forces and their families
Data Resource Preview - Sub-decree No. 252 on privatization of state land in total amount of 7100 hectares in Ream commune, O'Oknha Heng commune, Toul Totung commune, Andong Thmor commune and Somrong commune of Prey Nob district, and Tumnob Rolork commune of Stung Hao district in Preah Sihanouk province for social land concession to allocate to former armed forces and their families
| Document reference # | 252 ANKr.BK |
| Alternative/short title | The privatization of state land in total amount of 7100 hectares in Preah Sihanouk province for social land concession to allocate to former armed forces and their families |