Sub-decree No. 251 on privatization of the 2471.41 hectares of state land in Yeang commune, Choam Ksant district, Preah Vihear province for social land concession to allocate to the Bodyguard Headquarters and their families
Data Resource Preview - Sub-decree No. 251 on privatization of the 2471.41 hectares of state land in Yeang commune, Choam Ksant district, Preah Vihear province for social land concession to allocate to the Bodyguard Headquarters and their families
| Document reference # | 251 ANKr.BK |
| Alternative/short title | The privatization of the 2471.41 hectares of state land in Preah Vihear province for social land concession to allocate to Bodyguard Headquarters and their families |