Sub decree no 132 on the reclassification of 427 hectares of land as state private land located in Ream commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province
This sub-decree was issued by the Royal Government of Cambodia with the decision in reclassifying 427 hectares of state public land located in Ream commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province as state private land.
| Name | Sub decree no 132 on the reclassification of 427 hectares of land as state private land located in Ream commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province |
This sub-decree was issued by the Royal Government of Cambodia with the decision in reclassifying 427 hectares of state public land located in Ream commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province as state private land.  |