Sub-decree no. 127 on land cutting for 8 Hectares 93 Are 55 Centi-Are, located in Kokir village, Bet Trang commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002, it was reclassified as state private land for a grant ownership given to Van Vanna
Sub-Decree No. 127 on land cutting for 8 hectares 93 Are 55 centi-Are, located in Kokir village, Bet Trang commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002, it was reclassified as state private land for a gift given to Van Vanna.
Last updated | January 2, 2023 |
Created | January 2, 2023 |
Name | Sub-decree no. 127 on land cutting for 8 Hectares 93 Are 55 Centi-Are, located in Kokir village, Bet Trang commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002, it was reclassified as state private land for a grant ownership given to Van Vanna |
Sub-Decree No. 127 on land cutting for 8 hectares 93 Are 55 centi-Are, located in Kokir village, Bet Trang commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002, it was reclassified as state private land for a gift given to Van Vanna. |