Sub-Decree on Reclassification of 5,095 hectares of land located in Beoung Per Wildlife Sanctuary in Kampong Thom, Preah Vihear and Siem Reap provinces
Reclassify 5,095 hectares as state private land located in Beoung Per Wildlife Sanctuary in Kampong Thom, Preah Vihear and Siem Reap provinces for rubber plantation.
Last updated | January 9, 2016 |
Name | Sub-Decree on Reclassification of 5,095 hectares of land located in Beoung Per Wildlife Sanctuary in Kampong Thom, Preah Vihear and Siem Reap provinces |
Reclassify 5,095 hectares as state private land located in Beoung Per Wildlife Sanctuary in Kampong Thom, Preah Vihear and Siem Reap provinces for rubber plantation. |