Sub-Decree on Reclassification of 4,402 hectares of land in Phnom Samkos Wildlife Sanctuary in Veal Veng district of Pursat province
Reclassifying 4,402 hectares as state private land in Phnom Samkos Wildlife Sanctuary in Veal Veng district of Pursat province for rubber plantation investment under lease or concession condition.
Name | Sub-Decree on Reclassification of 4,402 hectares of land in Phnom Samkos Wildlife Sanctuary in Veal Veng district of Pursat province |
Reclassifying 4,402 hectares as state private land in Phnom Samkos Wildlife Sanctuary in Veal Veng district of Pursat province for rubber plantation investment under lease or concession condition. |