This Sub Decree is about the promotion of the Office of Mineral Exploitation and Construction Stones of Mineral Resources Department into the Department of Mines and Construction Subordinate to the General Department of Mineral Resources of the Ministry of Industry, Mines and Energy.
| Name | Sub-Decree No. 02 on Promoting the Office of Mineral Exploitation and Construction Stones of Mineral Resources Department into the Department of Mines and Construction Subordinate to the General Department of Mineral Resources of the Ministry of Industry, Mines and Energy |
This Sub Decree is about the promotion of the Office of Mineral Exploitation and Construction Stones of Mineral Resources Department into the Department of Mines and Construction Subordinate to the General Department of Mineral Resources of the Ministry of Industry, Mines and Energy.  |