Sub-Decree No. 96 on the cutting land of 94 hectares 87 ares 85 centi-ares in Prey Nop district, Preah Sihanouk province from Forest Cover 2002 with reclassifying as state private land and grant ownership to citizens
Sub-Decree No. 96 on the cutting land of 94 hectares 87 ares 85 centi-ares in Prey Nop district, Preah Sihanouk province from Forest Cover 2002 with reclassifying as state private land and grant ownership to Rattanak Sambath.
Last updated | September 23, 2022 |
Created | September 23, 2022 |
Name | Sub-Decree No. 96 on the cutting land of 94 hectares 87 ares 85 centi-ares in Prey Nop district, Preah Sihanouk province from Forest Cover 2002 with reclassifying as state private land and grant ownership to citizens |
Sub-Decree No. 96 on the cutting land of 94 hectares 87 ares 85 centi-ares in Prey Nop district, Preah Sihanouk province from Forest Cover 2002 with reclassifying as state private land and grant ownership to Rattanak Sambath. |