Sub-decree no. 59 on the reclassification of state private land with an area of 1467 hectares, located within Kep city and Damnak Chang'aeur district, Kep province
This sub-decree aim to reclassify an area of 1467 hectares located in Kep city and Damnak Chang'aeur district, Kep province, which is the state public land to the state private land.
| Created | September 7, 2023 |
| Name | Sub-decree no. 59 on the reclassification of state private land with an area of 1467 hectares, located within Kep city and Damnak Chang'aeur district, Kep province |
This sub-decree aim to reclassify an area of 1467 hectares located in Kep city and Damnak Chang'aeur district, Kep province, which is the state public land to the state private land.  |