Sub-decree no. 338 on the cutting of land of 5 hectares 30 ares 28 centiares located in Chrey Saen village, Sangkat Monourom, Saen Monourom city, Mondul Kiri province, from the forest cover in 2002, reclassified as state private land, and providing ownership to the actual occupants
This sub-decree shows the cutting of land of 5 hectares 30 ares 28 centiares located in Chrey Saen village, Sangkat Monourom, Saen Monourom city, Mondul Kiri province by the coordinate system. UTM Zone 48N Datum WGS 1984, as well as maps and tables attached to this sub-decree from the forest cover in 2002, were reclassified as state private land and granted ownership to Kov Hong.
| Name | Sub-decree no. 338 on the cutting of land of 5 hectares 30 ares 28 centiares located in Chrey Saen village, Sangkat Monourom, Saen Monourom city, Mondul Kiri province, from the forest cover in 2002, reclassified as state private land, and providing ownership to the actual occupants |
This sub-decree shows the cutting of land of 5 hectares 30 ares 28 centiares located in Chrey Saen village, Sangkat Monourom, Saen Monourom city, Mondul Kiri province by the coordinate system. UTM Zone 48N Datum WGS 1984, as well as maps and tables attached to this sub-decree from the forest cover in 2002, were reclassified as state private land and granted ownership to Kov Hong. |