Sub-decree no. 336 on the cutting of 31 hectares 02 ares 53 centi ares of land in Prey Nob district, Preah Sihanouk province, from the forest cover in 2002, reclassified as state private land
This sub-decree shows the cutting of 31 hectares 02 ares 53 centi ares of land located in Kokir village, Bet Trang commune, Prey Nob district, and Preah Sihanouk province by the coordinate system. UTM Zone 48N Datum WGS 1984, as well as maps and tables attached to this sub-decree from the forest cover in 2002, were reclassified as state private land and granted ownership to Lou Sokun.
| Name | Sub-decree no. 336 on the cutting of 31 hectares 02 ares 53 centi ares of land in Prey Nob district, Preah Sihanouk province, from the forest cover in 2002, reclassified as state private land |
This sub-decree shows the cutting of 31 hectares 02 ares 53 centi ares of land located in Kokir village, Bet Trang commune, Prey Nob district, and Preah Sihanouk province by the coordinate system. UTM Zone 48N Datum WGS 1984, as well as maps and tables attached to this sub-decree from the forest cover in 2002, were reclassified as state private land and granted ownership to Lou Sokun. |