Sub-decree no. 133 on the reclassification of land from state public property to state private property
This sub-decree shows the reclassification of a land from state public property to state private property with a with a size of 512,275 (five hundred and twelve thousand, two hundred and seventy-five) square meters in Kampong Chamlong and Tbong Damrey villages, communes. Kampong Chamlong, Khsach Kandal District, Kandal Province.
| Name | Sub-decree no. 133 on the reclassification of land from state public property to state private property |
This sub-decree shows the reclassification of a land from state public property to state private property with a with a size of 512,275 (five hundred and twelve thousand, two hundred and seventy-five) square meters in Kampong Chamlong and Tbong Damrey villages, communes. Kampong Chamlong, Khsach Kandal District, Kandal Province.  |