Sub-decree no. 133 on cutting the land of 292 hectares 2 Ares in Banteay Srei district, Siem Reap province from the forest cover 2002, reclassified as state private land
| Name | Sub-decree no. 133 on cutting the land of 292 hectares 2 Ares in Banteay Srei district, Siem Reap province from the forest cover 2002, reclassified as state private land |
This sub-decree aims to cut the land of 292 hectares 02 Ares in Khnar and Prei Villages, Khnar Sanday Commune, Banteay Srei District, Siem Reap Province, from the forest cover 2002 being reclassified as state private land and granting ownership to Chan Sothy and Met Tola.  |