Sub-decree no. 107 on the transfer of state propertyThis sub-decree shows the transfer of land measuring 1,860 (one thousand eight hundred and sixty) square meters (62 meters wide and 30 meters long) from the state property inventory of the Takeo provincial administration, located in village 2, Roka district, Daun Keo city, Takeo province, to the possession and use of the Takeo Provincial Department of Cults and Religion.
| Last updated | September 3, 2025 |
| Created | September 3, 2025 |
| Name | Sub-decree no. 107 on the transfer of state property |
| Description | This sub-decree shows the transfer of land measuring 1,860 (one thousand eight hundred and sixty) square meters (62 meters wide and 30 meters long) from the state property inventory of the Takeo provincial administration, located in village 2, Roka district, Daun Keo city, Takeo province, to the possession and use of the Takeo Provincial Department of Cults and Religion. |