Request for coordination to collect input from municipal, district and commune administrations as a basis for preparing "Guidelines on the management and use of social services and environmental sanitation of municipal, district and commune administrations"
The notification aims to notify the municipal, district and commune administrations of the meeting to collect input to establish "Guidelines on the management and use of social services and environmental sanitation of municipal, district and commune administrations".
Last updated | January 8, 2024 |
Created | January 8, 2024 |
Name | Request for coordination to collect input from municipal, district and commune administrations as a basis for preparing "Guidelines on the management and use of social services and environmental sanitation of municipal, district and commune administrations" |
The notification aims to notify the municipal, district and commune administrations of the meeting to collect input to establish "Guidelines on the management and use of social services and environmental sanitation of municipal, district and commune administrations". |