Law Adopting the Agreement Between the Royal Government of Cambodia and the Government of the United States of America Regarding the Non-Surrender of Persons to the International Criminal Court (Khmer and English)
| Name | Law Adopting the Agreement Between the Royal Government of Cambodia and the Government of the United States of America Regarding the Non-Surrender of Persons to the International Criminal Court (Khmer and English) |
This law talks about how the Kingdom of Cambodia and the United States agree that it will not surrender citizens to the International Criminal Court without the express consent. |