Inter-Ministerial Prakas No. 2077 on the adjustment of the maximum duration of the provision of new model passport as stated in 14th and 15th of the annex to the Inter-Ministerial Prakas No. 14414, dated 30 December 2016 on the provision of administrative services of the Ministry of Interior
This Prakas hereby announces the adjustment of the maximum duration of the provision of new model passport as stated in 14th and 15th of the annex to the Inter-Ministerial Prakas No. 14414, dated 30 December 2016 on the provision of administrative services of the Ministry of Interior.
| Name | Inter-Ministerial Prakas No. 2077 on the adjustment of the maximum duration of the provision of new model passport as stated in 14th and 15th of the annex to the Inter-Ministerial Prakas No. 14414, dated 30 December 2016 on the provision of administrative services of the Ministry of Interior |
This Prakas hereby announces the adjustment of the maximum duration of the provision of new model passport as stated in 14th and 15th of the annex to the Inter-Ministerial Prakas No. 14414, dated 30 December 2016 on the provision of administrative services of the Ministry of Interior. |