Decision No. 39 on the transfer of Rights to H.E Suy Sem, Minister of Industry, Mines and Energy as acting Minister of the Ministry of Commerce
This decision has been transferred to Excellency Suy Sem, Minister of Industry, Mines and Energy, as Minister of Commerce, replacing HE Cham Prasidh, who will be on a mission abroad from June 25 to 30, 2004.
| Name | Decision No. 39 on the transfer of Rights to H.E Suy Sem, Minister of Industry, Mines and Energy as acting Minister of the Ministry of Commerce |
This decision has been transferred to Excellency Suy Sem, Minister of Industry, Mines and Energy, as Minister of Commerce, replacing HE Cham Prasidh, who will be on a mission abroad from June 25 to 30, 2004. |