None: cambodia-organization អាជ្ញាប័ណ្ណ: CC-BY-4.0
• ប្រកាសលេខ ១៤១ អនុញ្ញត្តិអោយក្រុមហ៊ុន Delcom Cambodia Pte.Ltd ធ្វើប្រតិបត្តិការរុករកធនធានរ៉ែនៅតំបន់ភ្នំដែក ខេត្តព្រះវិហារ
ក្រុមហ៊ុន Delcom Cambodia Pte. Ltdបានទទួលការអនុញ្ញត្តិឲ្យរុករកធនធានរ៉ែ មានក្រទ្បាផ្ទៃ២១៦គម២ នៅតំបន់ភ្នំដែក ខេត្តព្រះវិហារ ។ ផែនទីកូអ័រដនេលំអិតមានចែងនៅក្នុងប្រការ១ ។ សេចក្តីប្រកា...
• ព្រឹត្តិប័ត្រ: ធនធានរ៉ែនៅកម្ពុជា
ព្រឹត្តិប័ត្រនេះបានបង្ហាញអំពីរបកគំហើញ និងទិន្ន័យ វិទ្យាសាស្ត្រគាំពារបក គំហើញ ទីតាំងសក្តានុពលសំរាប់ទាញយករ៉ែមាស/រ៉ែស្ពាន់ នៅក្នុងផ្នែក ឥសាននៃប្រទេសកម្ពុជា ។ ការទាញយករ៉ែនៅក្នុងប្រទ...
• ព្រឹត្តិប័ត្រ៖ គំរោងរ៉ែនៅក្នុុងខេត្តរតនះគីរី
ព្រឹត្តិប័ត្រនេះបានបង្ហាញរូបភាពពីលំហអំពីរូបតំណាងទីតាំងសក្តានុពលនៅក្នុងខេត្តរតនះគីរី ។ បន្ថែមពីនេះទៀត ក្រុមហ៊ុនបាន អះអាងជាមួយភាពជំនាញ របស់ពូកគាត់នៅក្នុងការទាញយករ៉ែ ដែលអាចរំខានដល់...
• ស្វែងរកក្រុមហ៊ុន៖ Renaissance Minerals (Cambodia) Limited.
ដំណោះស្រាយការផ្លាស់ប្តូរឈ្មោះក្រុមហ៊ុនពីឈ្មោះ02 Minerals (Cambodia) limited. ទៅឈ្មោះRenaissance Minerals (Cambodia) Limited., ដោយមូលហេតុនាយក ក្រុមហ៊ុនបានលាឈប់ ហើយបានតែងតាំងនាយកក...
• Astra Resources Plc: រចនាសម្ព័ន្ធក្រុុមហ៊ុន
ឯកសារព័ត៌មានស្ដីពី​រចនាសម្ព័ន្ធ​ក្រុុមហ៊ុន Astra Resources Plc. ដែលបាន​បង្ហោះក្នុង​គេហទំព័រចាស់ របស់ក្រុមហ៊ុន ។ ឯកសារនេះ​ត្រូវបាន​ចម្លង​ចេញជា​ទម្រង់ pdf និង​ចាត់ទុកជាឯកសារយោង ដោ...
• បញ្ជីរាយនាមក្រុមហ៊ុន​អាជីវកម្មរ៉ែ លោហៈ និងទីតាំងសិក្សាស្រាវជ្រាវ
ឯកសាររៀបរាប់ពីក្រុមហ៊ុនដែលបានទទួលសិទ្ធិសម្បទាន ទីតាំង សិក្សាស្រាវជ្រាវធនធានរ៉ែលោហៈ (មាស ដែល ស្ពាន់..។ល។) បង្ហោះក្នុងគេហទំព័រ របស់ក្រសួងឧស្សាហកម្ម រ៉ែ និងឋាមពល។ ក្រុមការងាររបស់ O...
• កំណត់សម្គាល់ការបង្កើតសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម៖​ Angkor Gold Corp (Cambodia) Co., Ltd.
• ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រមហ៊ុន Michelle Corporation
មាតិការនេះបានផ្តល់ព័ត៌មានអំពីក្រុមហ៊ុនMichelle Corporation ជាក្រុមហ៊ុនឯកជន ។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម មានអាជ្ញាបណ័្ណរយះពេល៩៩ឆ្នាំ ដើម្បីប្រតិបតិ្តការអាជីវកម្ម ពាណ...
• កំណត់សម្គាល់ការបង្កើតក្រុមហ៊ុន Maxum Metals Pty Ltd
ព័ត៌មានអំពីការចុះបញ្ជីរបស់ក្រុមហ៊ុនMaxum Metals Pty Ltd នៅក្នុងក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ ព័ត៌មានបានបង្ហាញទំរង់ អាជីវកម្ម គោលបំណង ទំរង់ ដើមទុនចុះបញ្ជី ឈ្មោះប្រធាន អាស័យដ្ឋាន និងទំនាក់ទ...
• ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុន Kingdom Mining Co., Ltd
មាតិការនេះបានបង្ហាញអំពីក្រុមហ៊ុនKingdom Mining Co., Ltd ជាក្រុមហ៊ុន ឯកជនSingle Member Private Limited company បាន ចុះឈ្មោះនៅ ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ ក្រុមហ៊ុនមានការិយាល័យកណ្តាល ផ្ទះ...
• ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុន Khov Primsec Co., Ltd
នៅក្នុងផ្នែកនេះបានសង្ខេបព័ត៌មានអំពីក្រុមហ៊ុនKhov Primsec Co., Ltd. ជាក្រុមហ៊ុនឯកជនSingle Member Private Limited company បានចុះ បញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ ក្រុមហ៊ុនមានអាសយដ្ឋាន ផ...
• ស្វែងរកក្រុមហ៊ុន៖ Khmer First Coal Mining Group Co., Ltd.
ឯកសារដែលបានថតចម្លងចេញពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ជាព័ត៌មានស្ដីពី ការចុះបញ្ជីរបស់ក្រុមហ៊ុន Khmer First Coal Mining Group Co., Ltd. ។ ព័ត៌មាន​ដែលបង្ហោះក្នុងគេហទំព័រនេះ រួមមានល...
• ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុនGuang Xi Nonferrous Metal Group (Cambodia) Co. Ltd.
នៅក្នុងផ្នែកនេះបានផ្តល់ព័ត៌មានលំអិតអំពីក្រុមហ៊ុនGuang Xi Nonferrous Metal Group (Cambodia) Co. Ltd. ដោយមានបង្ហាញលេខចុះបញ្ជី នៅថ្ងៃទី១៤ ធ្នូ ២០០៩ ។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះបញ្ជីនៅនាយកដ្ឋា...
• ស្វែងរកក្រុមហ៊ុន៖ General Gold Metal Group Co., Ltd.
គេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ស្ដីពីការបង្កើតសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម៖ General Gold Metal Group Co., Ltd., ដែលមាន ឈ្មោះចុះបញ្ជីនៅ ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ពីមុន​មកជា General Gold Metal Group...
• ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុនChong San Ocean Development Co., Ltd.
ឯកសារscreenshotនេះបានលំអិតព័តមានអំពីក្រុមហ៊ុន Chong San Ocean Development Co., Ltd ជាក្រុមហ៊ុនឯកជន ដែលបានចុះបញ្ជីនៅ ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ អាជីវកម្មមានរយះពេល៩៩ឆ្នាំ នៅក្នុងព្រះរាជា...
• ស្វែងរកក្រុមហ៊ុន៖ China Northern Mining (Cambodia) Co. Ltd.
គេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ស្ដីពីការបង្កើតសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម៖ China Northern Mining (Cambodia) Co. Ltd. ដែលរួមមានលេខចុះបញ្ជីរបស់ក្រុមហ៊ុន មុខសញ្ញាអាជីវកម្ម ក្រុមប្រឹក្សានាយក ...
• ក្រុមហ៊ុនចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុន ឆាយណា ហ្វរវីន អ៊ីនធឺណេស៊ិនណល អ៊ីនវេសមិន ភ្នំពេញ ម៉ាញនីង
ឯកសារនេះ ផ្តល់ព័ត៌មានអំពីក្រុមហ៊ុន ឆាយណា ហ្វរវីន អ៊ីនធឺណេស៊ិនណល អ៊ីនវេសមិន ភ្នំពេញ ម៉ាញនីង។​ ក្រុមហ៊ុនបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម។ ប្រធានក្រុមហ៊ុនគឺលោក យ៉ាង យីមីង។ ភាគហ៊ុនសរុ...