បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពីបុគ្គលិកនៃអតីតសណ្ឋាគារដែលប្រើសម្រាប់ការធ្វើថត្តាលីស័កនៃមេរោគឆ្លងបានធ្វើការតវ៉ាទាមទារប្រាក់ឈ្នួល
បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពីកម្មករបានតវ៉ានៅមុខក្រសួងការងារ ហើយបានដាក់ញត្តិសុំឱ្យក្រសួងជួយធានាបាននូវអត្ថប្រយោជន៍ដែលមិនទាន់ទទួលបានពីបុគ្គលិកចំនួន ១៥២នាក់ ស្របតាមសេចក្តីសម្រេចរបស់ក្រុមប្រឹក្សាអាជ្ញាកណ្តាល ចុះថ្ងៃទី២០ ខែកុម្ភៈ។ ជាលទ្ធផលបង្ហាញថា អគ្គលេខាធិការរងនៃគណៈកម្មាធិការដោះស្រាយកូដកម្មនៃក្រសួងការងារបាននិយាយថា ក្រសួងនឹងស្វែងរកដំណោះស្រាយ។
| Last updated | 22 មីនា 2024 |
| Created | 22 មីនា 2024 |
| ឈ្មោះ | បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពីបុគ្គលិកនៃអតីតសណ្ឋាគារដែលប្រើសម្រាប់ការធ្វើថត្តាលីស័កនៃមេរោគឆ្លងបានធ្វើការតវ៉ាទាមទារប្រាក់ឈ្នួល |
បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពីកម្មករបានតវ៉ានៅមុខក្រសួងការងារ ហើយបានដាក់ញត្តិសុំឱ្យក្រសួងជួយធានាបាននូវអត្ថប្រយោជន៍ដែលមិនទាន់ទទួលបានពីបុគ្គលិកចំនួន ១៥២នាក់ ស្របតាមសេចក្តីសម្រេចរបស់ក្រុមប្រឹក្សាអាជ្ញាកណ្តាល ចុះថ្ងៃទី២០ ខែកុម្ភៈ។ ជាលទ្ធផលបង្ហាញថា អគ្គលេខាធិការរងនៃគណៈកម្មាធិការដោះស្រាយកូដកម្មនៃក្រសួងការងារបាននិយាយថា ក្រសួងនឹងស្វែងរកដំណោះស្រាយ។ |