បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពីអ្នកអភិវឌ្ឍសម្រាប់គម្រោងរមណីយដ្ឋាននៅខេត្តព្រះសីហនុ ស្វែងរកដៃគូថ្មី
បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពី អ្នកអភិវឌ្ឍសម្រាប់គម្រោងរមណីយដ្ឋាននៅខេត្តព្រះសីហនុ ស្វែងរកដៃគូថ្មី កំណត់បង្ហាញអំពីការប្រកាសភាពជាដៃគូថ្មីក្នុងការដេញថ្លៃដើម្បីអភិវឌ្ឍន៍គម្រោងទេសចរណ៍ដ៏ធំមួយនៅក្នុងឧទ្យានជាតិការពារក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ។ រមណីយដ្ឋានដែលបានសិក្សា បានធ្វើឡើងនៅខាងក្នុងឧទ្យានជាតិរាម។ លើសពីនេះអត្ថបទព័ត៌មានក៏បញ្ជាក់ពីក្របខ័ណ្ឌនៃគម្រោងពាក់ព័ន្ធ និងក្រុមហ៊ុនដែលចូលរួមអភិវឌ្ឍន៍ផងដែរ។
| Last updated | 4 សីហា 2021 |
| Created | 4 សីហា 2021 |
| ឈ្មោះ | បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពីអ្នកអភិវឌ្ឍសម្រាប់គម្រោងរមណីយដ្ឋាននៅខេត្តព្រះសីហនុ ស្វែងរកដៃគូថ្មី |
បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពី អ្នកអភិវឌ្ឍសម្រាប់គម្រោងរមណីយដ្ឋាននៅខេត្តព្រះសីហនុ ស្វែងរកដៃគូថ្មី កំណត់បង្ហាញអំពីការប្រកាសភាពជាដៃគូថ្មីក្នុងការដេញថ្លៃដើម្បីអភិវឌ្ឍន៍គម្រោងទេសចរណ៍ដ៏ធំមួយនៅក្នុងឧទ្យានជាតិការពារក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ។ រមណីយដ្ឋានដែលបានសិក្សា បានធ្វើឡើងនៅខាងក្នុងឧទ្យានជាតិរាម។ លើសពីនេះអត្ថបទព័ត៌មានក៏បញ្ជាក់ពីក្របខ័ណ្ឌនៃគម្រោងពាក់ព័ន្ធ និងក្រុមហ៊ុនដែលចូលរួមអភិវឌ្ឍន៍ផងដែរ។ |