បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពីមេសហជីពក្រុងប៉ោយប៉ែតនិយាយថា កម្លាំងសន្តិសុខដាក់ពង្រាយជាការគំរាមកំហែង
លោក ឌិន ពុទ្ធី ប្រធានសមាគមពង្រឹងសេដ្ឋកិច្ចក្រៅប្រព័ន្ធកម្ពុជា ប្រាប់ VOD នៅថ្ងៃពុធនេះថា អាជ្ញាធរបានដាក់កម្លាំងនៅជុំវិញក្រុងប៉ោយប៉ែត ដោយមានសន្តិសុខប្រហែល ២៥ នាក់ ដើរល្បាតនៅជិតផ្ទះរបស់គាត់ក្នុងទីក្រុងជាប់ព្រំដែនថៃ។
Last updated | 24 មេសា 2024 |
Created | 24 មេសា 2024 |
ឈ្មោះ | បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពីមេសហជីពក្រុងប៉ោយប៉ែតនិយាយថា កម្លាំងសន្តិសុខដាក់ពង្រាយជាការគំរាមកំហែង |
លោក ឌិន ពុទ្ធី ប្រធានសមាគមពង្រឹងសេដ្ឋកិច្ចក្រៅប្រព័ន្ធកម្ពុជា ប្រាប់ VOD នៅថ្ងៃពុធនេះថា អាជ្ញាធរបានដាក់កម្លាំងនៅជុំវិញក្រុងប៉ោយប៉ែត ដោយមានសន្តិសុខប្រហែល ២៥ នាក់ ដើរល្បាតនៅជិតផ្ទះរបស់គាត់ក្នុងទីក្រុងជាប់ព្រំដែនថៃ។ |