បណ្ណសារគេហទំព័រស្តីអំពីព័ត៌មានរបស់ក្រុមហ៊ុន PHG International
ក្រុមហ៊ុន PHG ត្រូវបានបង្កើតឡើងក្នុងឆ្នាំ 1985 ហើយគឺជាភ្នាក់ងារទីផ្សារកីឡានិងជាភ្នាក់ងារទីផ្សារជាន់ខ្ពស់ដែលពាក់ព័ន្ធយ៉ាងខ្លាំងជាមួយ FIA Formula E Championship ចាប់តាំងពីឆ្នាំ 2013។ ទីភ្នាក់ងារទាំងពីររបស់ពួកគេគឺ PHG International & PHG UK. ផ្តល់សេវាកម្មជាចម្បងក្នុងការផ្គត់ផ្គង់សម្រាប់ក្រុម អ្នកបើកបរ និងជើងឯក ឆ្ពោះទៅរកការធ្វើឱ្យម៉ាកយីហោនេះកាន់តែមានភាពសកម្ម។
| Last updated | 9 សីហា 2022 |
| Created | 9 សីហា 2022 |
| ឈ្មោះ | បណ្ណសារគេហទំព័រស្តីអំពីព័ត៌មានរបស់ក្រុមហ៊ុន PHG International |
ក្រុមហ៊ុន PHG ត្រូវបានបង្កើតឡើងក្នុងឆ្នាំ 1985 ហើយគឺជាភ្នាក់ងារទីផ្សារកីឡានិងជាភ្នាក់ងារទីផ្សារជាន់ខ្ពស់ដែលពាក់ព័ន្ធយ៉ាងខ្លាំងជាមួយ FIA Formula E Championship ចាប់តាំងពីឆ្នាំ 2013។ ទីភ្នាក់ងារទាំងពីររបស់ពួកគេគឺ PHG International & PHG UK. ផ្តល់សេវាកម្មជាចម្បងក្នុងការផ្គត់ផ្គង់សម្រាប់ក្រុម អ្នកបើកបរ និងជើងឯក ឆ្ពោះទៅរកការធ្វើឱ្យម៉ាកយីហោនេះកាន់តែមានភាពសកម្ម។ |