ចំណូល ចំណាយថវិការបស់រដ្ឋបាលស្រុកសាលាក្រៅ ខេត្តប៉ៃលិន (២០២០)
សៀវភៅថវិកាស្រុកនេះ ភ្ជាប់តាមប្រកាសលេខ ១៤៥៧ សហវ.អហក ចុះថ្ងៃទី៣០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៩ របស់ក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ ដែលបង្ហាញអំពីការគ្រប់គ្រង ចំណូល ចំណាយថវិការបស់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុកនៃខេត្តនានា ទូទាំងប្រទេសកម្ពុជា។ សៀវភៅថវិកាស្រុក នេះទទួលបានពីរដ្ឋបាលស្រុកសាលាក្រៅ ខេត្តប៉ៃលិន។
Last updated | 27 កក្កដា 2020 |
Created | 27 កក្កដា 2020 |
ឈ្មោះ | ចំណូល ចំណាយថវិការបស់រដ្ឋបាលស្រុកសាលាក្រៅ ខេត្តប៉ៃលិន (២០២០) |
សៀវភៅថវិកាស្រុកនេះ ភ្ជាប់តាមប្រកាសលេខ ១៤៥៧ សហវ.អហក ចុះថ្ងៃទី៣០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៩ របស់ក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ ដែលបង្ហាញអំពីការគ្រប់គ្រង ចំណូល ចំណាយថវិការបស់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុកនៃខេត្តនានា ទូទាំងប្រទេសកម្ពុជា។ សៀវភៅថវិកាស្រុក នេះទទួលបានពីរដ្ឋបាលស្រុកសាលាក្រៅ ខេត្តប៉ៃលិន។ |