ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុន Ratanakiri Consultancy Pte Ltd
ក្រុមហ៊ុនRattanakiri Consultancy Company គឺជាក្រុមហ៊ុនឯកជន បានចុះ បញ្ជីពាណិជ្ជកម្មនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ ក្រុមហ៊ុនទទួលបានលេខចុះ បញ្ជី Co.4549E/2008 កាលបរិច្ឆេទ ១ កុម្ភះ ២០០៨ ដើម្បីធ្វើប្រតិបត្តិការ អាជីវកម្ម រយះពេល៩៩ឆ្នាំ ។ ក្រុមហ៊ុនមានការិយាល័យកណ្តាល ផ្ទះលេខ #3E ផ្លូវលេខ108 សង្កាត់ស្រះចក ខណ្ឌដូនពេញ ភ្នំពេញ ។ អាជីវកម្ម សំខាន់ៗរបស់ក្រុមហ៊ុនមានដូចជា សកម្មភាពពាណិជ្ជទូទៅ អារហណ និរហណ ។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះមូលធន4.000.000 រៀល បែងចែកជា 1.000 ភាគហ៊ុន មានតំលៃ4.000 រៀល ក្នុង១ភាគហ៊ុន ហើយខណះនេះក្រុមហ៊ុន បានកើនមូលធនរហូតដល់20.000.000 រៀល ។ នៅថ្ងៃទី២២ ធ្នូ ២០០៨ លោកស្រីCullen Norath បានលាឈប់ពីក្រុមហ៊ុន ។ ក្រៅពីនេះ ក្រុមហ៊ុន បានផ្លាស់ប្តូរពីក្រុមហ៊ុនឯកត្តជនមានកំណត់Private Limited company ទៅ ជាក្រុមហ៊ុនឯកជនSingle Member Private Limited company ហើយក្រុម ហ៊ុនមានអាសយដ្ឋាន#1 ផ្លូវលេខ 528/608 សង្កាត់បឹងកក់ ខណ្ឌទួលគោក ភ្នំពេញ ។ ក្រុមហ៊ុននេះដឹកនាំដោយលោកNarathorn Praphai ពាណិជ្ជករ ជនជាតិថៃ ជាប្រធាន មានទីលំនៅនៅប្រទេសថៃ #27/83, Moo 4, Cheang Wattana Road, Bang Talat, Pakret, Nonthaburi 11120, Thailand ។
| Last updated | 5 ឧសភា 2016 |
| ឈ្មោះ | ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុន Ratanakiri Consultancy Pte Ltd |
ក្រុមហ៊ុនRattanakiri Consultancy Company គឺជាក្រុមហ៊ុនឯកជន បានចុះ បញ្ជីពាណិជ្ជកម្មនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ ក្រុមហ៊ុនទទួលបានលេខចុះ បញ្ជី Co.4549E/2008 កាលបរិច្ឆេទ ១ កុម្ភះ ២០០៨ ដើម្បីធ្វើប្រតិបត្តិការ អាជីវកម្ម រយះពេល៩៩ឆ្នាំ ។ ក្រុមហ៊ុនមានការិយាល័យកណ្តាល ផ្ទះលេខ #3E ផ្លូវលេខ108 សង្កាត់ស្រះចក ខណ្ឌដូនពេញ ភ្នំពេញ ។ អាជីវកម្ម សំខាន់ៗរបស់ក្រុមហ៊ុនមានដូចជា សកម្មភាពពាណិជ្ជទូទៅ អារហណ និរហណ ។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះមូលធន4.000.000 រៀល បែងចែកជា 1.000 ភាគហ៊ុន មានតំលៃ4.000 រៀល ក្នុង១ភាគហ៊ុន ហើយខណះនេះក្រុមហ៊ុន បានកើនមូលធនរហូតដល់20.000.000 រៀល ។ នៅថ្ងៃទី២២ ធ្នូ ២០០៨ លោកស្រីCullen Norath បានលាឈប់ពីក្រុមហ៊ុន ។ ក្រៅពីនេះ ក្រុមហ៊ុន បានផ្លាស់ប្តូរពីក្រុមហ៊ុនឯកត្តជនមានកំណត់Private Limited company ទៅ ជាក្រុមហ៊ុនឯកជនSingle Member Private Limited company ហើយក្រុម ហ៊ុនមានអាសយដ្ឋាន#1 ផ្លូវលេខ 528/608 សង្កាត់បឹងកក់ ខណ្ឌទួលគោក ភ្នំពេញ ។ ក្រុមហ៊ុននេះដឹកនាំដោយលោកNarathorn Praphai ពាណិជ្ជករ ជនជាតិថៃ ជាប្រធាន មានទីលំនៅនៅប្រទេសថៃ #27/83, Moo 4, Cheang Wattana Road, Bang Talat, Pakret, Nonthaburi 11120, Thailand ។ |