ក្រុមហ៊ុនចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុន ភាភីមុិច គ្រុប អ៊ែលធីឌីឯកសារនេះ ផ្តលព័ត៌មានអំពីក្រុមហ៊ុន ភាភីមុិច គ្រុប អ៊ែលធីឌី។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម។ ប្រធានក្រុមហ៊ុនគឺ លោកជំទាវ ឆឹង សុភាព។ អាស័យដ្ឋានរបស់ក្រុមហ៊ុនស្ថិតនៅផ្ទះលេខ ផ្ទះលេខ១៧ ផ្លូវលេខ ៥៥ សង្កាត់ ចតុមុខ ខណ្ឌដូនពេញ រាជធានីភ្នំពេញ។ ឯកសារនេះយកចេញមកពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្មនៅថ្ងៃទី ២០ ខែមីនា ឆ្នាំ ២០១៤។
| ឈ្មោះ | ក្រុមហ៊ុនចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុន ភាភីមុិច គ្រុប អ៊ែលធីឌី |
| ការពិពណ៌នា | ឯកសារនេះ ផ្តលព័ត៌មានអំពីក្រុមហ៊ុន ភាភីមុិច គ្រុប អ៊ែលធីឌី។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម។ ប្រធានក្រុមហ៊ុនគឺ លោកជំទាវ ឆឹង សុភាព។ អាស័យដ្ឋានរបស់ក្រុមហ៊ុនស្ថិតនៅផ្ទះលេខ ផ្ទះលេខ១៧ ផ្លូវលេខ ៥៥ សង្កាត់ ចតុមុខ ខណ្ឌដូនពេញ រាជធានីភ្នំពេញ។ ឯកសារនេះយកចេញមកពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្មនៅថ្ងៃទី ២០ ខែមីនា ឆ្នាំ ២០១៤។ |