ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុន Lohak Samnor (Cambodia) Co., Ltd.
មាតិការនេះបានផ្តល់ព័ត៌មានអំពីក្រុមហ៊ុនLohak Samnor (Cambodia) Co., Ltd. មានលេខចុះបញ្ជី Co.1036Kh/2007 បានចុះបញ្ជីនៅនាយកដ្ឋាន ចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្មនៃក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ ក្រុមហ៊ុនមានអាសយដ្ឋាន ផ្ទះលេខ# D11 សង្កាត់ទំនប់ទឹក ខណ្ឌចំការមន ភ្នំពេញ ។ កាលបរិច្ឆេទ កន្លង ថ្ងៃទី២៦ មិថុនា ២០១៣ ស្តីពីផ្នែកដំណោះស្រាយក្រុមប្រឹក្សា ដែល មានម្ចាស់ភាគហ៊ុនមួយនាក់បានលាលែង Lim Mean Sok, ជាតំណាង ក្រុមហ៊ុនChong Kuong Industry ហើយបានបង្វិលភាគហ៊ុនរួចរាល់ ។ បន្ថែមពីនេះ លោកLim មានកម្មសិទ្ធករ1.000ភាគហ៊ុន ។ នៅក្នុងពេលជា មួយនេះ លោកBou Sokkim ត្រូវបានតែងតាំងជានាយកថ្មីរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ ក្រុមហ៊ុនបានប្តូររចនាសម្ព័ន្ធពីក្រុមហ៊ុនឯកជនPrivated Limited Company ទៅជាក្រុមហ៊ុនSingle Members Private Limited Company ។
| Last updated | 29 មេសា 2016 |
| Created | 29 មេសា 2016 |
| ឈ្មោះ | ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុន Lohak Samnor (Cambodia) Co., Ltd. |
មាតិការនេះបានផ្តល់ព័ត៌មានអំពីក្រុមហ៊ុនLohak Samnor (Cambodia) Co., Ltd. មានលេខចុះបញ្ជី Co.1036Kh/2007 បានចុះបញ្ជីនៅនាយកដ្ឋាន ចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្មនៃក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ ក្រុមហ៊ុនមានអាសយដ្ឋាន ផ្ទះលេខ# D11 សង្កាត់ទំនប់ទឹក ខណ្ឌចំការមន ភ្នំពេញ ។ កាលបរិច្ឆេទ កន្លង ថ្ងៃទី២៦ មិថុនា ២០១៣ ស្តីពីផ្នែកដំណោះស្រាយក្រុមប្រឹក្សា ដែល មានម្ចាស់ភាគហ៊ុនមួយនាក់បានលាលែង Lim Mean Sok, ជាតំណាង ក្រុមហ៊ុនChong Kuong Industry ហើយបានបង្វិលភាគហ៊ុនរួចរាល់ ។ បន្ថែមពីនេះ លោកLim មានកម្មសិទ្ធករ1.000ភាគហ៊ុន ។ នៅក្នុងពេលជា មួយនេះ លោកBou Sokkim ត្រូវបានតែងតាំងជានាយកថ្មីរបស់ក្រុមហ៊ុន ។ ក្រុមហ៊ុនបានប្តូររចនាសម្ព័ន្ធពីក្រុមហ៊ុនឯកជនPrivated Limited Company ទៅជាក្រុមហ៊ុនSingle Members Private Limited Company ។ |