កំណត់សម្គាល់លើការវិសោធនកម្មលើអនុស្សារណ និងមាត្រារបស់ក្រុមហ៊ុន Jireh International Cambodia Construction & Import-Export Co. Ltd.
ឯកសារនេះគឺជាវិសោធនកម្មលើអនុស្សារណ និងមាត្រារបស់ក្រុមហ៊ុន Jireh International Cambodia Construction & Import-Export Co. Ltd។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម។ ប្រធានក្រុមហ៊ុនមានឈ្មោះ Mr. Ngov Sakhorn។ អាស័យដ្ឋានរបស់ក្រុមហ៊ុនដែលបានចុះបញ្ជីស្ថិតនៅផ្ទះលេខ ៥៧ ផ្លូវលេខ ៣២២ សង្កាត់បឹងកេងកង១ ខណ្ឌចំការមន រាជធានីភ្នំពេញ។ ឯកសារនេះយកចេញមកពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្មនៅថ្ងៃទី ២០ ខែមីនា ឆ្នាំ ២០១៤។
| ឈ្មោះ | កំណត់សម្គាល់លើការវិសោធនកម្មលើអនុស្សារណ និងមាត្រារបស់ក្រុមហ៊ុន Jireh International Cambodia Construction & Import-Export Co. Ltd. |
ឯកសារនេះគឺជាវិសោធនកម្មលើអនុស្សារណ និងមាត្រារបស់ក្រុមហ៊ុន Jireh International Cambodia Construction & Import-Export Co. Ltd។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម។ ប្រធានក្រុមហ៊ុនមានឈ្មោះ Mr. Ngov Sakhorn។ អាស័យដ្ឋានរបស់ក្រុមហ៊ុនដែលបានចុះបញ្ជីស្ថិតនៅផ្ទះលេខ ៥៧ ផ្លូវលេខ ៣២២ សង្កាត់បឹងកេងកង១ ខណ្ឌចំការមន រាជធានីភ្នំពេញ។ ឯកសារនេះយកចេញមកពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្មនៅថ្ងៃទី ២០ ខែមីនា ឆ្នាំ ២០១៤។ |