ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុនGuang Xi Nonferrous Metal Group (Cambodia) Co. Ltd.
នៅក្នុងផ្នែកនេះបានផ្តល់ព័ត៌មានលំអិតអំពីក្រុមហ៊ុនGuang Xi Nonferrous Metal Group (Cambodia) Co. Ltd. ដោយមានបង្ហាញលេខចុះបញ្ជី នៅថ្ងៃទី១៤ ធ្នូ ២០០៩ ។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះបញ្ជីនៅនាយកដ្ឋានចុះបញ្ជី អាជីវកម្ម នៃក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ នៅថ្ងៃទី១០ មករា ២០១១ ក្រុមហ៊ុនបាន ប្តូរអាសយដ្ឋានពី ផ្ទះលេខ# 56 Eo & E1 ផ្លូវលេខ 257 សង្កាត់បឹងសាទ្បាង ខណ្ឌទួលគោក ភ្នំពេញ ទៅអាសយដ្ឋានបច្ចុប្បន្ននៅផ្ទះលេខ# 132 ផ្លូវលេខ 122 សង្កាត់ទឹកល្អក់១ ខណ្ឌទួលគោក ភ្នំពេញ ។ ក្រុមហ៊ុនបានកើនមូលធន ពី4.000.000.000 រៀល ដល់ 750.200.000.000 រៀល បែងចែកជា1.000 ភាគហ៊ុន តំលៃ750.200.000 រៀល ក្នុង១ភាគហ៊ុន ។លោក Zhao Saide ជាប្រធាននាយកក្រុមហ៊ុន Guang Xi Nondrrous Metal Group (Cambodia) Co., Ltd. ។
| Last updated | 30 សីហា 2023 |
| ឈ្មោះ | ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុនGuang Xi Nonferrous Metal Group (Cambodia) Co. Ltd. |
នៅក្នុងផ្នែកនេះបានផ្តល់ព័ត៌មានលំអិតអំពីក្រុមហ៊ុនGuang Xi Nonferrous Metal Group (Cambodia) Co. Ltd. ដោយមានបង្ហាញលេខចុះបញ្ជី នៅថ្ងៃទី១៤ ធ្នូ ២០០៩ ។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះបញ្ជីនៅនាយកដ្ឋានចុះបញ្ជី អាជីវកម្ម នៃក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ នៅថ្ងៃទី១០ មករា ២០១១ ក្រុមហ៊ុនបាន ប្តូរអាសយដ្ឋានពី ផ្ទះលេខ# 56 Eo & E1 ផ្លូវលេខ 257 សង្កាត់បឹងសាទ្បាង ខណ្ឌទួលគោក ភ្នំពេញ ទៅអាសយដ្ឋានបច្ចុប្បន្ននៅផ្ទះលេខ# 132 ផ្លូវលេខ 122 សង្កាត់ទឹកល្អក់១ ខណ្ឌទួលគោក ភ្នំពេញ ។ ក្រុមហ៊ុនបានកើនមូលធន ពី4.000.000.000 រៀល ដល់ 750.200.000.000 រៀល បែងចែកជា1.000 ភាគហ៊ុន តំលៃ750.200.000 រៀល ក្នុង១ភាគហ៊ុន ។លោក Zhao Saide ជាប្រធាននាយកក្រុមហ៊ុន Guang Xi Nondrrous Metal Group (Cambodia) Co., Ltd. ។ |