ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុនChong San Ocean Development Co., Ltd.
ឯកសារscreenshotនេះបានលំអិតព័តមានអំពីក្រុមហ៊ុន Chong San Ocean Development Co., Ltd ជាក្រុមហ៊ុនឯកជន ដែលបានចុះបញ្ជីនៅ ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ អាជីវកម្មមានរយះពេល៩៩ឆ្នាំ នៅក្នុងព្រះរាជាណា ចក្រកម្ពុជា ។ ក្រុមហ៊ុនមានការិយាល័យផ្ទះលេខ # 18H ភូមិទឹកថ្លា សង្កាត់ ទឹកថ្លា ខណ្ឌឬស្សីកែវ ភ្នំពេញ ដែលមានសកម្មភាពសំខាន់ៗដូចជា អាជីវកម្មខ្សាច់ អារហ័ណ និរហ័ណ ។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះមូលធនចំនួន 40,000,000 រៀល ចែកចេញជា 1,000 ភាគហ៊ុន មាន40,000 ភាគហ៊ុន ។ លោកLee Hyo Nam ជនជាតិកូរ៉េ ជាប្រធាន ។
| Last updated | 30 សីហា 2023 |
| Created | 22 មេសា 2016 |
| ឈ្មោះ | ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុនChong San Ocean Development Co., Ltd. |
ឯកសារscreenshotនេះបានលំអិតព័តមានអំពីក្រុមហ៊ុន Chong San Ocean Development Co., Ltd ជាក្រុមហ៊ុនឯកជន ដែលបានចុះបញ្ជីនៅ ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ អាជីវកម្មមានរយះពេល៩៩ឆ្នាំ នៅក្នុងព្រះរាជាណា ចក្រកម្ពុជា ។ ក្រុមហ៊ុនមានការិយាល័យផ្ទះលេខ # 18H ភូមិទឹកថ្លា សង្កាត់ ទឹកថ្លា ខណ្ឌឬស្សីកែវ ភ្នំពេញ ដែលមានសកម្មភាពសំខាន់ៗដូចជា អាជីវកម្មខ្សាច់ អារហ័ណ និរហ័ណ ។ ក្រុមហ៊ុនបានចុះមូលធនចំនួន 40,000,000 រៀល ចែកចេញជា 1,000 ភាគហ៊ុន មាន40,000 ភាគហ៊ុន ។ លោកLee Hyo Nam ជនជាតិកូរ៉េ ជាប្រធាន ។  |