កំណត់សម្គាល់លើការកែសម្រួលលក្ខន្តិកៈសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម៖ រោងចក្រស៊ីម៉ង់ត៍អង្គរវត្តឯកសារថតចេញពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្មនេះ បង្ហាញពីការកែសម្រួលលក្ខន្តិកៈសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម រោងចក្រស៊ីម៉ង់ត៍ អង្គរវត្ត។ ក្រុមហ៊ុនត្រូវបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម។ ប្រធានក្រុមហ៊ុនគឺលោក Suchart Arnupavatham។ អាស័យដ្ឋានរបស់ក្រុមហ៊ុនស្ថិតនៅផ្ទះលេខ P៧ សង្កាត់ទឹកថ្លា ខណ្ឌសែនសុខ រាជធានីភ្នំពេញ។ ឯកសារនេះយកចេញមកពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្មនៅថ្ងៃទី ២០ ខែមីនា ឆ្នាំ ២០១៤។
| Last updated | 22 មេសា 2016 |
| Created | 22 មេសា 2016 |
| ឈ្មោះ | កំណត់សម្គាល់លើការកែសម្រួលលក្ខន្តិកៈសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម៖ រោងចក្រស៊ីម៉ង់ត៍អង្គរវត្ត |
| ការពិពណ៌នា | ឯកសារថតចេញពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្មនេះ បង្ហាញពីការកែសម្រួលលក្ខន្តិកៈសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម រោងចក្រស៊ីម៉ង់ត៍ អង្គរវត្ត។ ក្រុមហ៊ុនត្រូវបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម។ ប្រធានក្រុមហ៊ុនគឺលោក Suchart Arnupavatham។ អាស័យដ្ឋានរបស់ក្រុមហ៊ុនស្ថិតនៅផ្ទះលេខ P៧ សង្កាត់ទឹកថ្លា ខណ្ឌសែនសុខ រាជធានីភ្នំពេញ។ ឯកសារនេះយកចេញមកពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្មនៅថ្ងៃទី ២០ ខែមីនា ឆ្នាំ ២០១៤។ |