ការត្រួតពិនិត្យ និងវាយតម្លៃសម្រាប់គោលការណ៍ណែនាំនៃប្រព័ន្ធការអនុវត្ត NSDP
រាជរដ្ឋាភិបាលនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជាបានរៀបចំនូវផែនការយុទ្ធសាស្ត្រអភិវឌ្ឍន៍ជាតិ (NSDP) ២០១៤-២០១៨ ក្រោមការដឹកនាំរបស់ក្រសួងផែនការ (MOP) និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការជាមួយស្ថាប័នពាក់ព័ន្ធ។ការចាប់ផ្តើមដំបូងជាច្រើនត្រូវបានដាក់ឱ្យត្រួតពិនិត្យ និងវាយតម្លៃ លើការអនុវត្តផែនការយុទ្ធសាស្ត្រអភិវឌ្ឍន៍ជាតិ។ ជំពូក ៦ ក្នុងឯកសារនេះ បានកំណត់ពីក្របខណ្ឌដំបូងសម្រាប់ប្រព័ន្ធត្រួតពិនិត្យ និងវាយតម្លៃថ្នាក់ជាតិ។
| Last updated | 21 ធ្នូ 2017 |
| Created | 21 ធ្នូ 2017 |
| ឈ្មោះ | ការត្រួតពិនិត្យ និងវាយតម្លៃសម្រាប់គោលការណ៍ណែនាំនៃប្រព័ន្ធការអនុវត្ត NSDP |
រាជរដ្ឋាភិបាលនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជាបានរៀបចំនូវផែនការយុទ្ធសាស្ត្រអភិវឌ្ឍន៍ជាតិ (NSDP) ២០១៤-២០១៨ ក្រោមការដឹកនាំរបស់ក្រសួងផែនការ (MOP) និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការជាមួយស្ថាប័នពាក់ព័ន្ធ។ការចាប់ផ្តើមដំបូងជាច្រើនត្រូវបានដាក់ឱ្យត្រួតពិនិត្យ និងវាយតម្លៃ លើការអនុវត្តផែនការយុទ្ធសាស្ត្រអភិវឌ្ឍន៍ជាតិ។ ជំពូក ៦ ក្នុងឯកសារនេះ បានកំណត់ពីក្របខណ្ឌដំបូងសម្រាប់ប្រព័ន្ធត្រួតពិនិត្យ និងវាយតម្លៃថ្នាក់ជាតិ។ |