តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស Kerry Worldbridge បើកការដ្ឋានសាង់សង់
យោងទៅតាមព័ត៌មានដែលចេញផ្សាយដោយ គេហទំព័រ Cambodian Construction Association នៅឆ្នាំ២០១៥តាមរយៈតំណរភ្ជាប់ URL https://www.construction-property.com/kerry-worldbridge-sez-breaks-ground/ តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសដែលមានតម្លៃប្រមាណ ១០០លានដុល្លាអាមេរិក បានចាប់ផ្ដើមការដ្ឋានសាងសង់នៅដើមខែកក្កដា ដែលគេរំពឹងថានឹងបង្កើតការងារ ២៥.០០០ នៅលើផ្ទៃដីទំហំ ១៧ គីឡូម៉ែត្រ ខាងត្បូងទីក្រុងភ្នំពេញ។
| Last updated | 28 កក្កដា 2020 |
| Created | 28 កក្កដា 2020 |
| ឈ្មោះ | តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស Kerry Worldbridge បើកការដ្ឋានសាង់សង់ |
យោងទៅតាមព័ត៌មានដែលចេញផ្សាយដោយ គេហទំព័រ Cambodian Construction Association នៅឆ្នាំ២០១៥តាមរយៈតំណរភ្ជាប់ URL https://www.construction-property.com/kerry-worldbridge-sez-breaks-ground/ តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសដែលមានតម្លៃប្រមាណ ១០០លានដុល្លាអាមេរិក បានចាប់ផ្ដើមការដ្ឋានសាងសង់នៅដើមខែកក្កដា ដែលគេរំពឹងថានឹងបង្កើតការងារ ២៥.០០០ នៅលើផ្ទៃដីទំហំ ១៧ គីឡូម៉ែត្រ ខាងត្បូងទីក្រុងភ្នំពេញ។ |