លេខទូរស័ព្ទទំនាក់ទំនងនៃអធិការដ្ឋាននគរបាលក្រុង/ស្រុកទាំង១៣ និងនាយប៉ុស្ដិ៍នគរបាលរដ្ឋបាល ទាំង១១៦ប៉ុស្ដិ៍ នៅក្នុងខេត្តព្រៃវែង
ឯកសារនេះមានផ្ទុកនូវព័ត៌មានអំពីលេខទំនាក់ទំនងនៃអធិការដ្ឋាននគរបាលក្រុង/ស្រុកទាំង១៣ និងនាយប៉ុស្ដិ៍នគរបាលរដ្ឋបាល ទាំង១១៦ប៉ុស្ដិ៍ នៅក្នុងខេត្តព្រៃវែង។
| Last updated | 16 កក្កដា 2020 |
| Created | 16 កក្កដា 2020 |
| ឈ្មោះ | លេខទូរស័ព្ទទំនាក់ទំនងនៃអធិការដ្ឋាននគរបាលក្រុង/ស្រុកទាំង១៣ និងនាយប៉ុស្ដិ៍នគរបាលរដ្ឋបាល ទាំង១១៦ប៉ុស្ដិ៍ នៅក្នុងខេត្តព្រៃវែង |
ឯកសារនេះមានផ្ទុកនូវព័ត៌មានអំពីលេខទំនាក់ទំនងនៃអធិការដ្ឋាននគរបាលក្រុង/ស្រុកទាំង១៣ និងនាយប៉ុស្ដិ៍នគរបាលរដ្ឋបាល ទាំង១១៦ប៉ុស្ដិ៍ នៅក្នុងខេត្តព្រៃវែង។ |