ធាតុចូលបឋមពីគណៈកម្មាធិការសហប្រតិបត្តិការដើម្បីកម្ពុជា (CCC) ស្តីពីដំណើរការត្រួតពិនិត្យថ្នាក់ជាតិដោយស្ម័គ្រចិត្ត (VNR) កម្ពុជាឆ្នាំ២០១៩ លើគោលដៅទី១៦ និង១៧ នៃគោលដៅអភិវឌ្ឍន៍ដោយចីរភាពរបស់កម្ពុជា (CSDGs)
ឯកសារនេះគឺជាធាតុចូលដ៏សំខាន់របស់ គណៈកម្មាធិការសហប្រតិបត្តិការដើម្បីកម្ពុជា (CCC) ស្តីពីគោលដៅ១៦ និងគោលដៅទី១៧ នៃគោលដៅអភិវឌ្ឍន៍ប្រកបដោយចីរភាព សម្រាប់ដាក់បញ្ចូលក្នុងរបាយការណ៍ដំណើរការត្រួតពិនិត្យថ្នាក់ជាតិដោយស្ម័គ្រចិត្ត (VNR) ដែលដាក់ជូនក្រសួងផែនការនៅថ្ងៃទី២០ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០១៩។ CCC បានផ្តល់ធាតុចូលមួយចំនួនលើចំណុចដៅ ១៦.៣, ១៦.៥, ១៦.៦, ១៦.៧, ១៦.១០ និង ១៦.b នៃគោលដៅ១៦ និងចំណុចដៅ ១៧.១, ១៧.១៨ និង ១៧.១៩ នៃគោលដៅទី១៧។
| Last updated | 14 មីនា 2019 |
| Created | 14 មីនា 2019 |
| ឈ្មោះ | ធាតុចូលបឋមពីគណៈកម្មាធិការសហប្រតិបត្តិការដើម្បីកម្ពុជា (CCC) ស្តីពីដំណើរការត្រួតពិនិត្យថ្នាក់ជាតិដោយស្ម័គ្រចិត្ត (VNR) កម្ពុជាឆ្នាំ២០១៩ លើគោលដៅទី១៦ និង១៧ នៃគោលដៅអភិវឌ្ឍន៍ដោយចីរភាពរបស់កម្ពុជា (CSDGs) |
ឯកសារនេះគឺជាធាតុចូលដ៏សំខាន់របស់ គណៈកម្មាធិការសហប្រតិបត្តិការដើម្បីកម្ពុជា (CCC) ស្តីពីគោលដៅ១៦ និងគោលដៅទី១៧ នៃគោលដៅអភិវឌ្ឍន៍ប្រកបដោយចីរភាព សម្រាប់ដាក់បញ្ចូលក្នុងរបាយការណ៍ដំណើរការត្រួតពិនិត្យថ្នាក់ជាតិដោយស្ម័គ្រចិត្ត (VNR) ដែលដាក់ជូនក្រសួងផែនការនៅថ្ងៃទី២០ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០១៩។ CCC បានផ្តល់ធាតុចូលមួយចំនួនលើចំណុចដៅ ១៦.៣, ១៦.៥, ១៦.៦, ១៦.៧, ១៦.១០ និង ១៦.b នៃគោលដៅ១៦ និងចំណុចដៅ ១៧.១, ១៧.១៨ និង ១៧.១៩ នៃគោលដៅទី១៧។ |