អនុក្រឹត្យ លេខ៣៤៥ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគលើដីទំហំ ២,២៨៥.១១ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ដីគម្របព្រៃឈើ ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្តខេត្តពោធិ៍សាត់
ការកាត់ដីសរុបទំហំ ២,២៨៥.១១ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិអន្សក្ដាម ឃុំស្នាអន្សា ស្រុកក្រគរ ខេត្តពោធិ៍សាត់ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៦៤៦.៩៦ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ដីទំហំ ១,២២១.៤៩ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ភាពីម៉ិច និងទំហំ ៤១៦.៦៦ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន រតនៈវិសាល និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ១,៣៧០.៥០ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ៤៧០គ្រួសារ និងទំហំ ៩១៤.៦១ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋ ចំនួន៦៣៥ក្បាលដី និងផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ចំនួន២៨ក្បាលដី។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ៣៤៥ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគលើដីទំហំ ២,២៨៥.១១ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ដីគម្របព្រៃឈើ ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្តខេត្តពោធិ៍សាត់ |
ការកាត់ដីសរុបទំហំ ២,២៨៥.១១ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិអន្សក្ដាម ឃុំស្នាអន្សា ស្រុកក្រគរ ខេត្តពោធិ៍សាត់ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៦៤៦.៩៦ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ដីទំហំ ១,២២១.៤៩ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ភាពីម៉ិច និងទំហំ ៤១៦.៦៦ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន រតនៈវិសាល និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ១,៣៧០.៥០ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ៤៧០គ្រួសារ និងទំហំ ៩១៤.៦១ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋ ចំនួន៦៣៥ក្បាលដី និងផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ចំនួន២៨ក្បាលដី។ |