អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគលើដីទំហំ ៧,៦០០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្ត តំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃគូលែនព្រហ្មទេព ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ
ការធ្វើអនុបយោគ ដីទំហំ ៧,៦០០ ហិកតា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុង តំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃគូលែនព្រហ្មទេព ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ សម្រាប់វិនិយោគលើដំណាំ កសិឧស្សាហកម្ម និងដំណាំកៅស៊ូ ក្រោម លក្ខខណ្ឌជាសម្បទាន។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគលើដីទំហំ ៧,៦០០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្ត តំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃគូលែនព្រហ្មទេព ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ |
ការធ្វើអនុបយោគ ដីទំហំ ៧,៦០០ ហិកតា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុង តំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃគូលែនព្រហ្មទេព ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ សម្រាប់វិនិយោគលើដំណាំ កសិឧស្សាហកម្ម និងដំណាំកៅស៊ូ ក្រោម លក្ខខណ្ឌជាសម្បទាន។ |