អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៥,០៩៥ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃបឹងពែរ ខេត្តកំពង់ធំ ព្រះវិហារ និងសៀមរាប សម្រាប់វិនិយោគលើការដាំកៅស៊ូ
ការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៥,០៩៥ ហិកតា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃបឹងពែរ ខេត្តកំពង់ធំ ព្រះវិហារ និងសៀមរាប សម្រាប់វិនិយោគដាំកៅស៊ូ ។
Last updated | 9 មករា 2016 |
Created | 9 មករា 2016 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៥,០៩៥ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃបឹងពែរ ខេត្តកំពង់ធំ ព្រះវិហារ និងសៀមរាប សម្រាប់វិនិយោគលើការដាំកៅស៊ូ |
ការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៥,០៩៥ ហិកតា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃបឹងពែរ ខេត្តកំពង់ធំ ព្រះវិហារ និងសៀមរាប សម្រាប់វិនិយោគដាំកៅស៊ូ ។ |